«
  1. Anasayfa
  2. Editör Seçimi
  3. Accelerate Financial, NFT Fonunu Başlattı

Accelerate Financial, NFT Fonunu Başlattı

resized_40e4b-fb4d64f5nft (1)

NFT sektörü her geçen gün daha fazla gelişme kaydetmeye devam ederken bu alandaki yatırımlar da artıyor. Birçok şirket NFT alanında fon başlatmaya başladı. Son olarak alternatif yatırım şirketi Accelerate Financial Technologies, Web3 ekosisteminde uzun vadeli büyümeden yararlanmak amacıyla bir NFT fonu başlatıyor.

Accelerate Financial’dan NFT Fonu

Alternatif yatırım şirketi Accelerate Financial Technologies, Web3 ekosistemine dahil olmak için Accelerate NFT Fund LP‘yi başlatıyor. Yapılan şirket açıklamasına göre; CryptoPunks ve Bored Ape Yacht Club koleksiyonları da dahil olmak üzere NFT’lerinin bir karışımına sahip olma planlıyor.

accelerate financial nft fonunu baslattidfg

Accelerate Financial Technologies CEO’su Julian Klymochko, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Web 3’ün büyümesinin hala ilk aşamasındayız ve Web 3’e maruz kalmanın en iyi yolunun mavi çipli NFT’lerden geçtiğine inanıyoruz. Mevcut mavi çip NFT fiyatları, uzun vadeli yatırımcılara 2013’teki bitcoin’e benzer şekilde potansiyel 10 kat getiri sağlıyor.

Klymochko, NFT tabanları ve Ethereum (ETH) fiyatlarının düşmesine rağmen NFT‘lerdeki oynaklığı bir varlık sınıfı olarak kabul etti. Sektördeki düşüşlerin deneyimli tüccarlar için güçlü fırsatlar sağlayacağını söyledi.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *