«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Bu 4 Düşük Değerli Altcoin Performanslarıyla Piyasayı Geride Bıraktı!

Bu 4 Düşük Değerli Altcoin Performanslarıyla Piyasayı Geride Bıraktı!

18069

Kripto para birimi piyasası toparlanmaya çalışırken, dört düşük piyasa değerli altcoin yalnızca yedi gün içinde yüzde 100 ve üzeri kazançlar elde ederek Bitcoin (BTC) ve genel kripto piyasasından çok daha iyi performans gösterdi.

STEPN (GMT)

Grubun en çok kazananı, kullanıcıları açık hava etkinliklerine katılmaları için ödüllendirerek sağlıklı yaşamı ve zindeliği teşvik eden bir metaverse kripto para birimi olan STEPN‘di (GMT).

Green Metaverse Token (GMT), STEPN move-to-earn (kazanmak için harekete geç) uygulamasının iki yerel varlığından biridir. GMT, platformun yönetişim token’ıyken, Green Satoshi Token (GST) ise alımlar ve NFT basımları gibi oyun içi amaçlar için kullanılır.

Küresel kripto para borsası Binance’den destek almasından sonraki yedi günlük bir süre içerisinde STEPN, yüzde 200’lük bir fiyat artışı yaşadı ve 0,28 dolardan 0,84 dolara kadar yükseldi. GMT son 24 saatte yüzde 5’lik bir yükselişle şu anda 0,78 dolardan işlem görüyor.

JasmyCoin (JASMY)

Bu hafta büyük kazançlar sağlayan altcoin’ler arasında ikinci sırada, Sony’deki birkaç eski üst düzey yönetici tarafından oluşturulan bir veri demokratikleştirme platformu olan JasmyCoin (JASMY) bulunuyor. JASMY, piyasanın toparlanmaya çalıştığı bir haftada yüzde 193’e varan bir yükseliş yaşadı.

Ethereum üzerine inşa edilen platform, kullanıcıların Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları tarafından oluşturulan bilgileri kurumsal işletmelere satmasına olanak tanıyan bir dijital pazara güç sağlamak için tasarlanmıştır. JASMY token, ekosistem içinde birilcil ödeme para birimi olarak hizmet eder.

JasmyCoin, hafta içerisinde 0,016 dolardan 0,047 dolara yükselerek %193’lik etkileyici bir yukarı yönlü hareket yaşadı. JASMY son 24 saatte yüzde 25’lik bir artışla yazım sırasında 0,042 dolar seviyesinde bulunuyor.

Origin Protocol (OGN)

En çok kazananlar listesinde bir sonra sırada, Origin Protocol (OGN) bulunuyor. Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine inşa edilen ekosistem, NFT’lere, merkezi olmayan finansa (DeFi) odaklanan platformun ayrıca Origin Dollar (OUSD) adlı kendi sabit parası da bulunmaktadır.

Geçen hafta proje, OUSD için daha sonra OGN sahiplerine airdropla dağıtılacak yeni bir token çıkarılıp çıkarılmayacağına karar vermek için topluluğuyla bir yönetişim önerisi  paylaştı.

Origin Protocol, bu gelişmenin ardından yüzde 112 kazanç sağlayarak 0,40 dolardan yedi günün en yüksek seviyesi olan 0,85 dolara kadar yükseldi. OGN şu anda yüzde 8 düşmüş durumda ve 0,67 dolar seviyesinde bulunuyor.

Unibright (UBT)

Kripto piyasalarını aydınlatan son altcoin, maliyetleri düşürmeye ve teknoloji konusunda bilgili geliştiricilere olan ihtiyacı azaltmaya vurgu yaparak kurumsal düzeyde blok zinciri çözümleri sunan bir platform olan Unibright (UBT).

Kendisini “İşletmeler için Ethereum” olarak adlandıran projenin imzası olan Baseline Protocol, performansa yönelik tasarlanmış bir araçtır ve aynı zamanda hassas verileri zincir dışı tutarak mahremiyet sağlar. Uzun zamandır beklenen ana ağı da yakında piyasaya sürülecek.

Unibright’ın fiyatı, merakla beklenen mainnet’in yayınlanacağı tarih yaklaştıkça beklentinin bir sonucu olarak, düzeltme yaşamadan önce yüzde 100 artarak 0,97 ABD dolarından 1,94 ABD Dolarına kadar yükseldi. UBT, son 24 saatte yüzde 12’lik bir artışla yazım sırasında 1,86 dolardan işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *