«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Cardano (ADA) Fiyatında Vasil Hard Fork Gecikmesiyle Ne Yaşanacak?

Cardano (ADA) Fiyatında Vasil Hard Fork Gecikmesiyle Ne Yaşanacak?

0x0-ada-coin-cardano-kac-tl-oldu-ada-coin-kac-btc-ada-coin-nasil-alinir-16-mayis-2021-ada-coin-fiyati-1621141928209

13 Mayıs’tan bu yana Cardano fiyatı, güçlü ancak orta düzeyde güce sahip bir destek seviyesinin üzerinde durmaya devam ediyor. Piyasalardaki bu daralma, bir dönüm noktasının yaklaştığını gösteriyor olabilir. Teknikler bağlı kalırken, Vasil hard fork için gerginlik var gibi görünüyor ve ertelenebileceğine dair dedikodular giderek artıyor.

Vasil hard fork’un gecikmesi söylentileri

Son söylentiler, Cardano’nun beklenen hard fork etkinliği Vasil’in henüz hazır olmadığını ve muhtemelen erteleneceğini söylüyor. Vasil hard fork, teorik olarak Cardano’nun akıllı sözleşmeler için yeteneklerini ve akıllı blok zinciri sözleşmeleri için Plutus platformunu geliştirecek bir yükseltmedir. Insider, halka açık test ağının henüz başlamadığını ve bunun, ilgili taraflar için korkunç olan zayıf organizasyondan kaynaklandığını itiraf etti.

Söylenti, başlangıçta IOG ve Cardano Vakfı tarafından baloncuklar oluşturmak ve patladıklarında onlara göre hareket etmek amacıyla yapıldığını söyleyerek reddedildi.

Buna ek olarak, güncellemenin arkasındaki kuruluş olan Input Output Global başkan yardımcısı Tim Harrison şunları söylüyor:

Ayın ortasında olduğu gibi, şu anda çok yakınız, ancak sonunda DApp’lerin, borsaların, DPT vb. hazır durumda olup olmadıklarını kontrol etmemiz gerekiyor. Pazartesi günü herkes için bir güncellememiz olacak.

Cardano fiyatı bir sinyal vermedi

Cardano, 12 Mayıs’ta 0,384 doların altına kadar düştü ve 0,380 dolarlık haftalık destek seviyesini yeniden test edemedi. Ancak toparlanma, destek seviyesini 0,470 dolara koydu ve 0,628 dolarlık direnci bir anlık kırmak için %46 yükseltti.

O zamandan bu yana, ADA 0,470 dolara geri döndü ve bu sıkı destek seviyesi etrafında işlem görüyor. Haftalık mum 0,484 dolardan açıldı ve şu anda fiyat yükselmeye devam ediyor. Haber yayın saatleri itibariyle 0.49 dolardan işlem gören ADA fiyatı için ilk önemli nokta 0.50 doları aşmak olacaktır. Ardındansa piyasaların bu hafta için yeni bir eğilim gösterdiğini görebiliriz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *