«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Efsane Robot Altcoin Seçimlerini Yaptı: Gözü Bu 4 Coin’de!

Efsane Robot Altcoin Seçimlerini Yaptı: Gözü Bu 4 Coin’de!

cryptohopper-review-en-ervaringen

Kripto piyasasından daha iyi performans göstermesi ile ün kazanmış bir robot, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) haftaya olumlu bir ivme ile başlarken en son portföy tahsislerini açıkladı.

Real Vision Bot, her hafta bir hive mind (bilgi veya görüşlerini birbirleriyle paylaşan, eleştirel olmayan uygunluk veya kolektif zeka ürettiği kabul edilen çok sayıda insandan oluşan kavramsal bir varlık) fikir birliği ile uyumlu olan algoritmik portföy değerlendirmeleri oluşturmak için anketler gerçekleştiriyor.

Botun en yeni verileri, trader’ların risk iştahının geçen haftaya kıyasla biraz arttığını, çoğu piyasa katılımcısının portföylerini 13 altcoin ile doldurma konusunda oy verdiklerini ve kripto para birimi portföylerinde Bitcoin‘in ağırlığının yüzde 40, Ethereum‘un ağırlığının ise yüzde 30’a çıkarmış olduğunu gösteriyor.

% 30 heavyweight tahsis ile ikinci sırayı ETH ile paylaşanlar en büyük Ethereum rakibi Solana (SOL), merkezi olmayan uygulama oluşturma protokolü Hedera Hashgraph (HBAR) ve katman-2 ölçeklendirme çözümü ve son zamanların patlayıcı altcoin’i Polygon (MATIC) oldu.

“Real Vision Exchange kripto anketinin en son sonuçları. Katılımcılar 2. ve 5. sıralar konusunda oldukça kararsızlar.

1. Bitcoin %40

2. Solana %30

3. Hedera %30

4. Çokgen %30

5. Ethereum %30”

Real Vision Bot

FTX kripto para borsasının FTX Token’ı (FTT) ve otomatik piyasa yapıcı SushiSwap (SUSHI) yüzde 20’lik artırılmış tahsislerle altıncı sırada yer aldı.

Katılımcılar ayrıca birlikte çalışabilirlik ekosistemi Cosmos (ATOM), kurumsal düzeyde birlikte çalışabilirlik çözümü sağlayıcısı Quant Network (QNT), akıllı sözleşme platformu Algorand (ALGO), borç verme ve ödünç alma protokolü Aave (AAVE), Robinhood listelemesi sonucu fırlayan merkezi olmayan borsa token’ı Uniswap (UNI), zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot (DOT), ETH meydan okuyucu Cardano (ADA) ve Binance‘in yerel token’ı olan BNB‘yi oyladı.

Mevcut ankete dayalı borsa portföyü tahsisinde yüzde 29,5 ile Polygon (MATIC) başı çekerken, onu yüzde 16,8 ile Hedera Hashgraph & FTX Token ve yüzde 14,7 ile Polkadot takip etti. Yüzde 7,37 tahsis ile Bitcoin, Solana ve SushiSwap aynı sırayı paylaştı.

Ayrıca Botun kendisi de kendi başına bir portföy oluşturuyor ve Real Vision, Polygon’un popülaritesini yaklaşık %48’lik bir ağırlıkta olduğunu vurguluyor.

“Real Vision Exchange kripto portföyü dün yeniden dengelendi. Borsa, MATIC, FTT, HBAR ve Polkadot için Ethereum’u terk ediyor. Maksimalist olmakla ün salmış olan Bot, Polygon blok zincirine sırılsıklam aşık oldu.”

Real Vision Bot

Real Vision Bot, nicel analist ve riskten korunma fonu CEO’su Moritz Seibert ve istatistikçi Moritz Heiden tarafından ortaklaşa geliştirildi.

Real Vision kurucusu ve makro uzmanı Raoul Pal ise botun tarihi performansını “şaşırtıcı” olarak nitelendirerek, piyasadaki en iyi 20 kripto varlığının toplamından yüzde 20 daha iyi performans gösterdiğini iddia etti.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *