«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Ethereum balinaları bu meme coin’den vazgeçmiyor! Birikimin arkasında ne var?

Ethereum balinaları bu meme coin’den vazgeçmiyor! Birikimin arkasında ne var?

who-accepts-shiba-inu-coin

Büyük Ethereum yatırımcılarının hareketlerini izleyen bir portal olan WhaleStats’a göre, Shiba Inu ekosisteminin SHIB tokeni bir kez daha en büyük 1000 ETH balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biri haline geldi.

Aynı zamanda SHIB, Ethereum hariç en büyük 100 cüzdanın arasında büyük bir yer tutmaya devam ediyor. WhaleStats’a göre, SHIB, tüm ETH balinalarının toplam portföyünde %17,92 veya 505.7 milyon dolarlık bir paya sahip ve bu da 45.4 trilyon SHIB’ye eşit.

İlk 100 yatırımcının ortalama bakiyesi 3.1 trilyon SHIB‘dir ve bu da 36.6 milyon dolara eşittir. Her iki gösterge de son 24 saatte sırasıyla %29,6 ve %26,5 oranında önemli ölçüde arttı. En iyi 100 Ethereum balinasının elinde yoğunlaşan SHIB’nin toplam payı, toplam token arzının %31’ine eşit.

Balinaların Shiba ısrarı bitmiyor!

Birçok yatırımcı, Ethereum balinalarının Shiba Inu’ya olan ilgilerini neden kaybetmediğini merak ediyor. Shiba Inu etrafında gelişen projeler, bizi çok şaşırtacak gibi görünüyor. Shiba Inu, çeşitli satıcılar tarafından ödeme aracı olarak aktif olarak kullanılmasına ek olarak, hem eğlence hem de finans sektörlerindeki projeler üzerinde aktif olarak çalışmaktadır.

Marvel’in ortaklarının Shiba Inu’nun Metaverse’i üzerinde çalışmaya katılımı veya Shibarium Layer 2 çözümünün dikkatli bir şekilde oluşturulması, Ethereum balinalarının ilgisini çeken gelişmelerdir.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *