«
  1. Anasayfa
  2. Editör Seçimi
  3. Haftanın Önemli ve Öne NFT Haberleri!

Haftanın Önemli ve Öne NFT Haberleri!

nft-nedir

Kripto para piyasası gelişme kaydetmeye devam ederken NFT sektörü hemen hemen her gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Şimdi birlikte bu hafta NFT sektöründe hangi gelişmeler yaşanmış birlikte inceleyelim.

Coinbase Wallet’tan OpenSea ve Rarible için Yeni Özellik

Coinbase her ne kadar borsa tarafında birtakım sıkıntılarla boğuşsa da sektörün teknoloji kısmı söz konusu olduğunda gelişimini sürdürüyor. Yakın zamanda yeni ortaklıkla ile birlikte Coinbase Wallet ürününü geliştiren şirket, son olarak popüler NFT pazar yerleri OpenSea ve Rarible için bir özellik duyurusunda bulundu.

VD

 

Japon Bankası SMBC, NFT Alanındaki Çalışmalarını Genişletiyor

NFT sektörü hemen hemen her gün gelişme kaydetmeye devam ediyor. Son olarak elde edilen bilgilere göre; Japonya’nın en büyük bankalarından birini işleten Sumitomo Mitsui Financial Group (SMBC Group), NFT ve Web3 projeleri geliştirmek için Blockchain girişimi HashPort ile birlikte çalışacağını söyledi.

haftanin onemli ve one nft haberleriDF

 

GetFit, BSC Ağında NFT Mobil Oyun Uygulamasını Başlatıyor

Gün geçtikçe gelişme kaydetmeye ve büyümeye devam eden NFT sektörü bilgisayar ve mobil oyunlarla da birlikte anılıyor. NFT oyunları birçok oyuncu tarafından hızla keşfediliyor. Bununla birlikte bu oyunlara talep artıyor. Bu kez GetFit‘den konuyla ilgili bir hamle geldi.

haftanin onemli ve one nft haberleriER

 

Binance, Futbol Kulübü Lazio ile NFT Biletleri Sunacak

İşlem hacmine göre en büyük kripto para borsası olan Binance, spor ortaklıklarına devam ediyor. Binance, 2022/2023 sezonunda NFT biletleri sunmak için İtalyan futbol kulübü SS Lazio ile el sıkıştı. Kripto para borsası daha önce de Santos FC, FC Porto ve BWT Alpine F1 takımı gibi kulüplerle ortaklık kurmuştu.

haftanin onemli ve one nft haberleriDFS

 

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *