«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Popüler Trader, Bitcoin, Ethereum ve Bu Altcoin İçin Ralli Hedeflerini Açıkladı

Popüler Trader, Bitcoin, Ethereum ve Bu Altcoin İçin Ralli Hedeflerini Açıkladı

populer-trader-bu-altcoin-o-kadar-sert-kosacak-ki-herkes-sasiracak-JL7NfBAD

Yaygın olarak takip edilen bir kripto trader’ı, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cosmos (ATOM) için yükseliş beklediğini söyledi.

Kripto stratejisti Inmortal, 147.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in ters çevrilmiş grafiğine baktığını ve önümüzdeki aylarda BTC’nin daha da yükselmesini beklediğini söyledi.

“Bu desen nasıl adlandırılır? Bitcoin.”

Inmortal’ın ters BTC grafiğine bakıldığında görünen şu: stratejist Bitcoin’in Mayıs ayına kadar 60.000 dolara doğru tekrar tekrar daha yüksek-düşük seviyelere ulaşacağını tahmin ediyor. Kısa vadede Inmortal, Bitcoin’in yükseliş ivmesini sürdürmek için kritik direncin üzerine çıkması gerektiğini söylüyor.

“Hala büyük fitilleri düşünmek, eğer takip hareketleri olmasaydı hiçbir anlam ifade etmezdi. 42.500 doların üzerinde bir kapanış iyi olur.”

Inmortal ayrıca Bitcoin işlem çiftinde (ETH/BTC) Ethereum’u da yakından takip ediyor. Inmortal’a göre, ETH/BTC düşüş eğilimindeki piyasa yapısını kırmayı başardı ve şimdi üç ayın ardından yeni yüksek zirvesini oluşturmaya hazırlanıyor.

“100 günlük düşüş trendinden sonra ETH/BTC’de ilk geri dönüş sinyalleri. 

Higher high’lar (bir önceki tepeden daha yüksek bir tepe gelmesi) + higher low’lar (bir önceki dipten daha yüksek bir dip gelmesi) = 0.074 BTC [3.047 dolar].”

Sırada, blockchain ekosistemi olan Cosmos var. Inmortal’a göre, Cosmos, şu anki fiyatı olan 27.85 dolardan %33’lük bir çıkışa hazır.

“27.77 dolardan beri ATOM’dayım, yüksek aralığı hedefliyorum.”

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *