«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Ünlü Analist Açıkladı: Bu Altcoin Piyasayı Altüst Edecek!

Ünlü Analist Açıkladı: Bu Altcoin Piyasayı Altüst Edecek!

61763f4445d2a038487647e9
  • Popüler analist Ethereum (ETH) rakibi bir altcoin’in kripto pazarının büyük çoğunluğundan daha iyi performans göstereceğini iddia etti.

Kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen bir kripto analisti, Solana‘nın (SOL) mevcut döngüdeki çoğu kripto varlığından daha iyi getiri sağlayacağını söylüyor.

Altcoin Sherpa takma adını kullanan trader, 178.800 Twitter takipçisi ile, popüler akıllı sözleşme platformunun Bitcoin’in (BTC) fiyat hareketine bağlı olarak diğer altcoinlerden daha iyi performans gösterebileceğini paylaştı.

Solana’nın ne kadar yükselebileceğinden emin olmadığını, ancak kripto varlığının 40 dolar civarında bir direnç ile karşı karşıya kalmasını beklediğini söyleyen Altcoin Sherpa, SOL’un 50 dolara çıkması durumunda muhtemelen düşeceğini söylüyor.

“Bunun için planım hala aynı, sanırım biraz düşmeden önce 40 dolara kadar düşüyor. Bunun ne kadar yükseldiğini bilmiyorum ama bunun düşüş eğilimi gösteren bir piyasa yapısı olduğunu anlamak önemli. 50 dolarlık IMO’ya kadar yükselirse şort arayın

Yazım sırasında, akıllı sözleşme platformu 38.31 dolardan işlem görüyor

Solana altcoin analiz

Altcoin Sherpa’nın yükselişe geçtiği bir diğer kripto varlığı ise oyuncuların arazi satın almalarına ve sanal evreni keşfetmelerine olanak tanıyan 3D blok zinciri tabanlı bir metaverse’i bulunan Decentraland (MANA). Analist, sanal gerçeklik platformunun dibe ulaşmasının ardından toparlanmaya hazır olduğunu söylüyor.

“Bunun kısa vadede dibe vurmuş gibi göründüğünü düşünüyorum, tüm bu alan büyük koşudan önce bir miktar destek sağlayabilir/temel olabilir. Buradan tamamen tersine döneceğinden şüpheliyim, ama yakında bir tür rahatlama gelecek.”

MANA, Haziran ayının en düşük seviyesi olan 0,74 dolardan yüzde 20’nin üzerinde artışla 0,90 dolar seviyesinde bulunuyor.

Decentraland (MANA) analiz

Analist daha sonra başka bir metaverse kripto para birimi olan olan ApeCoin (APE) için tahminini paylaşıyor. Bored Ape Yacht Club non-fungible token (NFT) topluluğu için yaratılan altcoin’in 6 dolara ulaştıktan sonra aşağı yönlü geri dönebileceğini söylüyor.

“Düşük TF’ler tarafsız görünüyor, ancak HTF (higher time frame) açıkçası hala düşüş eğilimi gösteriyor”

CoinGecko verilerine göre yüzde 3’ün üzerinde bir artışla işlem gören APE, yazım sırasında 4,55 dolar seviyesinde bulunuyor.

Apecoin analiz

Analist, konu Bitcoin’e (BTC) gelince, görünümün “hala yüksek bir zaman çerçevesi düşüş piyasası yapısı” olduğunu söylüyor. Yazma sırasında, BTC yüzde 3’ün üzerinde bir yükselişle 21.308 dolardan el değiştiriyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *