«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Ünlü Analist Poppe Bu Altcoin’ler İçin Fiyat Hedefini Açıkladı

Ünlü Analist Poppe Bu Altcoin’ler İçin Fiyat Hedefini Açıkladı

resizeimage

Başarılı kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC) ve diğer birçok kripto varlığın rallisi ile altcoin fiyatlarının %200’e kadar artabileceğini öngörüyor.

Van de Poppe, altcoin’lerin yüksek getiriler sağlayacak bir ralliye hazır olduğunu düşünüyor. Poppe, mevcut seviyelerden iki hatta üç kata kadar fiyat artışı görülebileceğini şu sözlerle paylaşmıştı:

“Altcoin’ler buradan %100-200 daha ilerlemeye hazır”

Popüler altcoin AVAX üzerinden örnek veren kripto analisti, güncel bir değerlendirmesinde pek çok altcoin’in AVAX ile benzer bir fiyat hareketi takip ettiğine dikkat çekti. Poppe şu anda 43.31 dolar seviyesinde işlem gören Solana’nın yaklaşık %94’lük bir artışla 84 dolara yükselebileceğini belirtti.

“Burada devam edebilecek bir altcoin, SOL. Neden?

50 Günlük MA’nın üzerinde kalma.

Devam eden higher low’lar (bir önceki dipten daha yüksek bir dip gelmesi), alıcıların baskısını artırıyor.

26 dolara ani hareket hızlanma sağlar.

Potansiyel hedefler:62 dolar-84 dolar”

Van de Poppe, popüler altcoin Chainlink 7.20 dolar seviyesinde işlem gördüğü için LINK satın almak için de iyi bir zaman olduğunu düşünüyor.

“Chainlink, iyi bir çıkış için hazır görünüyor. USD ve BTC işlem çiftleri, aylarca süren yatay hareketler devam ederken birikim aşamasında gibi görünüyor. Burası yatırım yapacağınız yer. Ben hala LINK için 6-8 doların hayatınızın şansı olduğuna inanıyorum.”

Kripto varlık fiyatları, ABD Merkez Bankası’nın Çarşamba günkü politika toplantısının ve Fed Başkanı Jerome Powell’ın gelecekteki faiz oranı artışlarına dair açıklama yapmasının ardından yükseldi.

Yazının kaleme alındığı sırada, Bitcoin 23.964 dolar seviyesinde işlem görüyor. Ethereum (ETH) ise 1.724 dolar seviyesinde işlem görüyor.

“Ethereum 1.700 dolar ve Bitcoin 23.600 dolar. Yazın rahatlama rallisi ateşlendi.”

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *