«
  1. Anasayfa
  2. Editör Seçimi
  3. Vitalik Buterin, Ethereum Üzerindeki Etkisinin Azaldığını Düşünüyor

Vitalik Buterin, Ethereum Üzerindeki Etkisinin Azaldığını Düşünüyor

vitalik-buterin-kimdir-kac-yasinda-vitalik-buterin-serveti-ne-kadar-p5gu

Ethereum (ETH) kurucularından Vitalik Buterin, Ethereum üzerindeki etkisinin son birkaç yıldır azaldığını düşünüyor. Yakın zamanda katıldığı bir röportajda konuşan Buterin, tekliflerin kabul edilebilmesi için insanlar üzerindeki baskının ve endişelerin azalması gerektiğini düşünüyor.

Vitalik Buterin Etkisini Kaybediyor

Ethereum fiyatı son 24 saat içinde herhangi bir değişiklik kaydetmeden işlem görürken. Ethereum’un yaratıcısı Vitalik Buterin, Amerikalı teknoloji girişimcisi ve yatırımcı Naval Ravikant’a Ethereum üzerindeki etkisinin altı ay öncekiyle aynı olmadığını belirtti.

Buterin, Ethereum üzerindeki etkisinin “azalmaya devam ettiğini” açık bir şekilde hissettiğini ve tanıttığı Ethereum İyileştirme Önerilerinin topluluktan onay almak için daha fazla çaba gerektirdiğini belirtti. Buterin’e göre bu durum bir meydan okumadır ve Buterin’in insanların ETH ağındaki güncellemelerle ilgili endişelerini hafifletmesi gerekiyor.

“Ethereum’daki etkimin altı ayda bir azalmaya devam ettiğini hissediyorum. Altı ay öncesine göre şimdi daha azına sahibim. Altı ay önce, bir yıl öncekinden daha azına sahiptim. Ve bir yıl önce, 18 ay önce sahip olduğumdan daha azına sahiptim.”

Buterin, Ethereum topluluğundaki insanların fikirleri belirli bir yönde ilerletmek için ikna edilmesi gerektiğini ekledi.

Ethereum topluluğu, Vitalik Buterin’in ETH üzerindeki azalan etkisinin yatırımcı duyarlılığını olumsuz etkileyebileceğine inanıyor. Ayrıca, Ethereum Vakfı kısa süre önce varlığını %80’inin ETH’dan oluştuğunu açıkladı. Uzmanlar, varlıktaki stabilcoin ve FIAT desteğinin eksikliğini sorguluyor ve kısa vadede potansiyel bir fiyat düşüşü korkuları devam ediyor.

Yine de, Ethereum’u kısa vadeli tutanların yüzdesi (üç aydan daha eski arz) yeni bir düşük seviyeye ulaştı ve tarihsel olarak, gösterge dibe yakın olduğunda, düşüş işareti olarak kabul ediliyor. Bu nedenle, Ethereum fiyatı, tutanların davranışıyla diplere tepelerden daha yakındır.

@IncomeSharks’ta yer alan bir kripto analistlerinin ise karşıt bir görüşü var. Analistler çift yönlü bir süper trend belirlediler ve Ethereum insanların beklediğinden daha hızlı yükselme gücüne sahip olabilir.

FXStreet analistleri, Ethereum fiyatının patlama ve 3.700 dolar hedefine ulaşma yolunda olduğuna inanıyor. Analistler, Ethereum’da üçlü bir musluk kurulumu belirlediler ve 3.700 dolarlık bir ters hedef belirlediler ve olumsuz tarafı 2.800 dolar ile sınırlandı.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *