«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Waves Fiyat Analizi: Yukarı Yönlü Seyir Devam Edecek Mi?

Waves Fiyat Analizi: Yukarı Yönlü Seyir Devam Edecek Mi?

s-58984820928f8dd85da111fbd345d38d38ec2d6a

Bu haftanın başlarında WAVES fiyatı güçlü bir akım gösterdi ve bununla birlikte 6 doların üzerine çıktı. Ancak düşen üçgen desenindeki azalan trend çizgisi daha fazla toparlanmayı engelledi ve altcoin 6 doların altına düşmemeye çalışıyor. Eğer satışlar devam ederse Waves fiyatının düştüğünü ve desteğin 4,3 doların altına indiğini görebiliriz.

Haziran ayının ikinci haftası Waves için bir satış baskısı dalgası getirdi ve WAVES fiyatını tekrar 4,16 dolara indirdi. Bu seviye, fiyatlardaki düşüşü iki kez durdurmayı başardı ve güçlü bir destek olduğunu kanıtladı.

waves teknik analiz

18 Haziran’da WAVES fiyatı destekten 4,3 dolara sıçradı ve uzun bir boğa mumuyla 6 dolarlık ani direnci kırdı. Ancak yeniden test mumu 6 doların altında kapanarak olumsuz bir duruma işaret etti. Satış baskısının devam etmesi durumunda, Waves fiyatı %30 değer kaybı yaşayarak 4,3 dolarlık desteğin altına düşecektir.

Ek olarak, teknik tablo, tüccarlar tarafından bu sahtekarlığa yanıt veren ve buna yanıt veren azalan bir üçgen deseni gösteriyor. Bunula birlikte coin sahiplerinin 4,16 dolarlık desteği kaybettiğini görebiliriz.

Teknik gösterge
Waves fiyatı, 6 dolarlık yükseliş teorisini güçlendirmek için Bollinger Band göstergelerinin üzerinde kalamadı ve 4,3 dolara düşüşü teşvik etmeli.

4.3 dolarda tekrarlanan son iki destek testi için RSI’nin günlük eğimi açık bir pozitif sapma gösteriyor. Bu farklılık, güçlü büyüme dinamiklerine işaret ederek, formasyonda bir yükseliş kırılması olasılığını akla getiriyor.

Direnç seviyeleri – 7,38 ve 8,34 dolar
Destek seviyeleri – 5,21 ve 4,3 dolar

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *